Firma Adı İletişim Konum
NESLİ MOBİLYA KOLTUK ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Mahmudiye Mahallesi 27. Mobilya Sokak No: 1 / İnegöl / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 541 748 1402
Web: https://www.nills.com/tr
Salon: 3
Stant: 3-C04
Ürün Grupları
  • Mobilya ve Dekorasyon Ekipmanlari
  • Aydinlatma Urun ve Ekipmanlari
  • Otel Tekstil ve Dekorasyon
  • Anahtar Teslim Projelendirme ve Mimarlik

NİLL S Nill s, kökleri 1958 yılına dayanan, 2007 yılından beri İnegöl de mobilya ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren Türk mobilya üreticisidir. Nill s Mobilya, Nesli Mobilya A.Ş. nin bir markasıdır. KURULUŞ - İLK KUŞAK 1958 de Türkiye nin ilk mobilya alışveriş ve mağaza merkezlerinden Ankara Siteler in kuruluşunda pay sahibi olan ilk kuşağın faaliyetleri Nill s ve alt markalarının dekorasyon serüveninin başlangıcı olarak kabul edilir. Bu süreçte TBMM nin mobilya ve dekorasyon işlerine de dahil olunmuş, burada yapılan çalışmalar mobilyacılık sektöründe devam etme kararı alınmasında etkili olmuştur. 1958 yılında Ahmet Ortakcı nın öncülüğünde mobilya üretimine başlanmış ve yarım asrı geçen Nill s kalitesinin temelleri bu şekilde atılmıştır. İLK MARKA 1966 yılında Özen Kardeşler Mobilya olarak tescil edilen ilk marka, Ankara da özgün mobilya tasarımları yapmaya başlamış ve Nill s in bu sektördeki ilk adımları olarak tarihe geçmiştir. Şirket, Türkiye de hızla gelişen mobilya sektöründeki faaliyetlerini bu yıldan itibaren sürekli geliştirilmiş, ürün portföyü oluşturmuş ve her yıl yeni ürünlerle koleksiyonunu büyütmüştür. İKİNCİ KUŞAK - İNEGÖL E YOLCULUK 1983 yılına gelindiğinde, Türk mobilya sektörünün doğal kümelenme merkezi İnegöl de, kaynaklara, limanlara ve hammaddeye yakınlığı dolayısıyla yeni merkez faaliyetlerine burada devam edilmesine karar verildi ve ikinci kuşak inisiyatif alarak şirketin üretim tesisini ve merkezini Bursa İnegöl e taşıma kararı almıştır. Bu adımın ardından ahşap mobilya üretiminde dünya standartlarını takip eden bir marka yaratma hedefi büyütülerek gerçekleştirilmeye başlandı. 2007 - NILL S IN DOĞUŞU 2007 yılında pazardaki yeni gelişmeler, inovatif dönüşümler ve yepyeni fırsatlar ışığında yenilenen üretim tesisleri, yeni bir yönetim anlayışı, yenilikçi bir bakış açısı, işinin ehli çalışan kadrosu ve özgün koleksiyonlarla yarım asırlık sağlam ve derin kökler üzerine Nill s markası inşa edilmiştir. Şirketin milenyumla birlikte ihtiyaç haline gelen markalaşma çalışmaları ve üst sınıf ahşap mobilyanın hem Türkiye hem dünyanın geneline ulaştırma faaliyetlerinin genişletilmesi fikriyle yaratılan Nill s markası, Aziz Ortakcı nın öncülüğünde kurulmuş ve yıllar içerisinde kendi segmentinde dünya kalite standartlarında üretim yapan bir markaya dönüştürülmüştür. 2015 - MAĞAZALAŞMA ADIMLARI 20.000 metrekarelik kapalı bir üretim alanına sahip olan Nill s, kendi özgün çizgisiyle yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, oturma grupları ve köşe takımları gibi mobilya çeşitlerinde uzmanlaşmış bir markadır. 2015 yılında Türkiye nin dört bir yanında Nill s kalitesini ve uzmanlığını nihai tüketiciyle buluşturma amacıyla başlatılan mağazalaşma süreciyle mağaza ağı her geçen gün genişletilmektedir. Bugün Nill s markası Ankara, Kayseri, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Denizli, Samsun, Antalya, Bursa, Hatay, Konya ve İnegöl olmak üzere toplam 14 satış noktasına sahiptir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kavisli yüzeyleriyle dikkat çeken Laly Yemek Odası, heykelsi her parçasında altın ve sedefin ışıltısını taşır. Yemek odasının başrolü olan yemek masası, ihtişamlı sofralara uygun bir zemin hazırlar. Ahşap ayaklar üzerinde zarif bir siluete sahip olan sandalyeler, bu sofralara eşlik eder. Takımın diğer parçaları olan konsol ve vitrin, depolama alanı için geniş bir yer açar. Dolgun bir tasarımı olan bu parçalar, ofisten yatak odasına kadar birçok alanda değerlendirilebilir.

KANTKANT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kendinizi özel hissettirecek Kant Yatak Odası, siyah lake boyası ve pirinç eskitme detaylarıyla görkemli bir görünüm sunar. Fonksiyonelliği şıklıkla birleştiren Kant, dolapta kullandığı senkronize sürgülü aynalı cam kapakları ardında genişçe bir alan kullanımı sunar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • NİLLS