Firma Adı İletişim Konum
MUTAŞ ENDÜSTRİYEL MUTFAK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
PLEVNE CADDESİ NO: 40/C GÜLVEREN / MAMAK / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 363 9933
Web: https://vitalmutfak.com/
Salon: 6
Stant: 6-F06
Ürün Grupları
  • Endustriyel Mutfak Ekipmanlari
  • Camasirhane ve Sonlandirma Ekipmanlari
  • Pasta ve Firin Makine ve Ekipmanlari

1997 yılında Ankara da kurulan MUTAŞ GROUP olarak bugün VİTAL markamızla endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktayız. Birikmiş deneyimlerimizle üretim ve satış alanında ihtiyaçları fazlasıyla karşılayarak kısa zamanda büyük işlere imza attık. Her biri alanında deneyimli kadrosuyla sektörde başarısını tescillemiş öncü firmalardan biri olduk. Endüstriyel mutfak sektöründe çağa uygun makine parkı, artan üretim kapasitesi, uygun fiyat politikası, ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla hızla büyümeye devam etmekteyiz. VİTAL markası olarak, 20.000 metre kare kapalı, 35.000 metre kare açık alana sahip Ankara nın Çubuk ilçesinde bulunan fabrikamızda pişirme, fırın, soğutma, hazırlık, servis, bulaşıkhane, çamaşırhane, hastane ekipmanları, mobil mutfaklar ve diğer endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktayız. Merkez ofis ve mağazamızla Ankara nın Mamak ilçesinde satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle; otel, restoran, fast-food, pastane, tatil köyleri, hastane mutfakları, askeri mutfaklar, gıda işleme tesisleri, arazi-şantiye mutfaklarına hitap etmekteyiz. VİTAL in Yönetim, Pazarlama ve Satış, Üretim, Muhasebe ve Finans Departmanları gibi organizasyon yapısıyla yurtiçinde seksen bir şehre, kurduğu ihracat ağıyla da elli beş ülkeye Geleceğin Sürdürülebilir Dünyası mottosuyla hizmet vermekten gurur duymaktayız. İhracat yapmakta olduğumuz çevre ve deniz aşırı diğer ülke pazarlarında kurmuş olduğumuz iş birliği ve stratejik çözüm ortaklıkları ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz.

Kombi FırınlarFırın
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çok fonksiyonlu Maestro Kombi Fırınlar ister buhar, ister sirkülasyonlu sıcak hava veya her ikisinin bir kombinasyonu olsun üç pişirme modunu ve daha fazlasını tek bir fırında birleştirir. Restoran, otel, okul, sosyal tesis veya her türlü farklı kuruluş mutfaklarında olağanüstü verimli, kolay kullanımı ve ufak ebatları ile mutfağınıza değer katar.

Konveksiyonel FırınlarFırın
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Enerjiden, zamandan ve insan gücünden kazandıran konveksiyonlu fırınlar pişirilen yiyeceklerde daha fazla nem tutulmasını sağlar. Bu da her mutfak işletmesinin daha iyi lezzet ve kıvam ile sunum yapmasına imkan vermektedir. Farklı yiyecekleri aynı anda pişirme imkanı sunan manuel veya dijital ve otomatik yıkamalı Vital Konveksiyonlu Fırın modelleri ile küçük-orta-büyük işletmelerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Unlu Mamul & Patisserie FırınlarıFırın
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ev tipi kullanıma uygun kompakt ölçülere sahip 2/3 serisi, tam kapasite hizmet veren pastane, unlu mamul işletlemelerine yönelik 4-6 ve 10 tepsilik modelleri ile Nevo model fırınlar emeğinize ve işletmenize değer katar.

Profesyonel Pişirme CihazlarıProfesyonel Pişirme Cihazları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vital 700 ve 900 Serisi Pişirme Ekipmanları serisi, atıştırmalık, kafe, restoran, otel ve toptan, catering veya daha fazla operasyon çözümüne kadar özel veya kurumsal mutfak sistemlerinin kurulmasına yardımcı olur. Pişirici cihaz serileri ocak, indüksiyonlu ocak, kuzine, ızgara, fritöz, makarna pişirici, kaynatma tenceresi, devrilir tava ve yer ocağı çeşitleri ile hem elektrikli hem de gazlı modellerden oluşmaktadır.

Bardak ve Tezgahaltı Bulaşık Yıkama MakineleriBulaşık Yıkama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sanitasyon, hijyen standartları ve enerji tasarrufu önemlidir. Vital bulaşık makineleri, tüm modellerinde sanitasyon-hijyen standartları ve enerji tasarrufuna önem verilerek tasarlanmakta, donatılmakta ve üretilmektedir.

Giyotin Tip, Konveyorlü ve Paletli Bulaşık Yıkama MakineleriBulaşık Yıkama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kafe, restoran, otel, aş evleri, hastane, askeri -resmi kurum mutfaklarında çeşitli model ve özellikleri ile 1000-1500-2000-3000 ve üzeri kapasitelerde ağır çalışma şartlarına dayanıklı ve ekonomik ürünlerdir. Kolay ve anlaşılır ara yüzü ile kullanıcısını yormaz ve çevre dostudur.

Endüstriyel Çamaşır Yıkama -Kurutma ve Silindir Ütü MakineleriÇamaşırhane
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vital bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi veya ütü makinesi üretirken kapasite, kalite, kullanım kolaylığı, enerji verimliliği ve maliyeti her zaman göz önünde bulundurur. Ürün geliştirme, iyileştirme veya yenileme süreçlerinde her tecrübe, her bilgi, her parça ve her aksam tek tek kontrol edilmekte, veriler işlenmekte ve tasarım yeniden doğmaktadır.

Soğuk Hava ve Dondurucu DepolarıSoğuk Hava ve Dondurucu Depoları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vital soğuk hava odaları, geniş bir yelpazede, farklı boyut, kapasite ve fonksiyonlarla üretilebilmektedir. Herhangi bir alan kısıtlaması olmadan, esnek özel uygulamalar sağlar. Modüler sistemlerdir, zaman kaybettirmez ve montajı kolaydır. Üretim, güvenilir, verimli ve çevre dostu monoblok ve split tip veya merkezi soğutma ünitelerine sahip muhafaza, dondurucu ve şok donduruculardan oluşmaktadır.

Banket Arabası, Sebze -Meyve Yıkama Makineleri ve Yardımcı EkipmanlarBanket Arabası, Sebze -Meyve Yıkama Makineleri ve Yardımcı Ekipmanlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vital banket arabaları ile gıdalarınızı güvenle sıcak veya soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Yarım, tam boy ve çift kapaklı seçenekleri ile esnek kapasite imkanı ve az yer kaplayan kompakt ölçüleri ile de her alanda kullanım kolaylığı sağlar. Vital aynı zamanda hem sebze hem meyve ve diğer çeşitli gıdaların hijyenik koşullarda yıkanması için her detayı sizler için düşünmektedir. Sebze -meyve yıkama modellerini farklı kapasite ve amaç doğrultusunda endüstriyel mutfak sektörü hizmetine gururla sunmaktadır.

Morg Üniteleri, Gasil ve Otopsi Masaları, Hastane EkipmanlarıHastane Ekipmanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vital sadece endüstriyel mutfak-soğutma ve çamaşırhane alanında değil aynı zamanda hastane sektörüne yönelik ekipman üretimi ile de kendini ispatlamaktadır. Doktor el yıkama evyeleri, ameliyathane dolapları, gasil ve otopsi masaları ve farklı kullanım ve kapasitelerde üretimini gerçekleştirdiği morg ünitelerini de çeşitli ulusal-uluslararası özel ve resmi hastane, sağlık kuruluşlarına güvenle kullanıma sunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • VİTAL
  • ELEKTROTÜRK