Firma Adı İletişim Konum
DECOSİT MOBİLYA İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
MURADİYE OSB 32. SOKAK NO: 8 45140 / YUNUSEMRE / MANİSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 236 214 0300
Web: https://www.decosit.com.tr
Salon: 3
Stant: 3-B03
Ürün Grupları
  • Mobilya ve Dekorasyon Ekipmanlari

Ürün kalitesi ve müşteri portföyünü her geçen gün arttıran firmamız 1990 yılından bu yana masa ve sandalye imalatı yaparak günümüze kadar gelmiştir. Güngör Madeni Eşya adıyla yola çıkan firmamız 2008 yılı itibari ile Decosit markasını tescil ettirerek yoluna devam etmektedir. Firmamız 1990 yılından günümüze yüksek ürün kalitesi ve büyüyen müşteri kitlesi ile masa ve sandalye üretimi yapmaktadır. Güngör Madeni Eşya adıyla başlayan firmamız 2008 yılından itibaren Decosit marka belgesi ile yoluna devam etmektedir. Ürün kalitesi ve müşteri portföyünü her geçen gün arttıran firmamız 1990 yılından bu yana masa ve sandalye imalatı yaparak günümüze kadar gelmiştir. Güngör Madeni Eşya adıyla yola çıkan firmamız 2008 yılı itibari ile Decosit markasını tescil ettirerek yoluna devam etmektedir. Fabrikamız 4000 m2 kapalı alanda boru ve profillere şekil verme, kaynak, elektrostatik toz boya, kaplama, ahşap işleme, vernikleme bölümü ile hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Türk Standartlarına uygun olup iki yıl garantilidir. Ürün koleksiyonumuzu segmentimizde oluşan gelişim ve değişime göre yeniliyoruz. En iyi sonuçlara ulaşmak için en kaliteli ham maddeleri kullanıyoruz. Ayrıca üretim yöntemimiz, yeni ve yüksek teknolojiye sahip makineler, deneyimli mühendis ve teknisyenler ve kalifiye personel ile uygulanmaktadır.

ADEL ALÜMINYUM KOLTUKDIS MEKAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dış mekan kullanımına uygun ip ile örülmüş alüminyum çerçeveli Adel tekli koltuk istiflenebilir özelliktedir. Her türlü dış mekan koşulunda kullanıma uygun olan Adel berjer, paslanmaz sağlam alüminyum çerçeve yapısı ile üretilmiştir.

BELT ALUMINYUM KOLTUKDIS MEKAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dış mekan kullanımına uygun iple örülmüş alüminyum çerçeveli berjer berjer. Her türlü dış mekan koşulunda kullanıma uygun olan Belt berjer, paslanmaz sağlam alüminyum çerçeve yapısı ile üretilmiştir.

MACKA ALUMINYUM KOLTUKDIS MEKAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum çerçeveli, dış mekan kullanımına uygun iple örülmüş Maçka tekli koltuk. Tüm dış mekan koşullarında kullanıma uygun olan Maçka berjer, paslanmaz sağlam alüminyum çerçeve yapısı ile üretilmiştir.

DELTA BAR SANDALYESIIC MEKAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Delta tasarım ürünümüzün benzerini göremezsiniz. Tasarım ve kaliteli işçiliğin bir araya gelmesiyle karakterize edilen ürünümüz, gözlerinizi alamayacagınız şekillere ve detaylara sahiptir.

DUO SANDALYEIC MEKAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her yerinde göremediğiniz birbirinden farklı tarzlarımızı beğeninize sunmak öncelikli tercihlerimiz arasında yer alıyor. Alışılmışın dışında olmaya, olağanüstü ürünlere stil vermeye ve onları mükemmel bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Duo modelimizde yakaladığımız farklılık alanınızı da farklı yaratabilir.

ALBA ALUMINYUM SANDALYEDIS MEKAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her yer özeldir. Bu zemini destekleyerek özel mekanlara özel ürünler üretmeyi ilke edindik. kişisel zevklerinize uygun modaya uygun ve şık renk seçeneklerimiz var. Mekanlardan ve isteklerden etkilenerek stillerimizi geliştirmeye ve sizler için amaca uygun ürünler yapmaya yöneliyoruz.

GALA ALÜMINYUM KOLTUK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

LONA METAL KOLTUK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

JENNY KOLTUK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

RAST ALÜMİNYUM KOLTUK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • DECOSIT