Firma Adı İletişim Konum
AKSE ENDÜSTRİYEL GIDA AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Maltepe Mah. Fazılpaşa Cad. Tim 1 İş Merkezi No: 6 Dükkan No: 99 Topkapı/Zeytinburnu / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 674 8202
Web: https://www.akseendustriyel.com/
Salon: 2
Stant: 2-B10
Ürün Grupları
  • Endustriyel Mutfak Ekipmanlari
  • Pasta ve Firin Makine ve Ekipmanlari
  • Kahve Makine ve Ekipmanlari
  • Servis ve ikram Ekipmanlari

Akse Endüstriyel Gıda Ambalaj Sanayi , 2002 yılında ilk işe başladığı günden bu yana artan yüksek kalite hizmet anlayışı ile birlikte bir çok önemli projede yer almıştır. Firmamız halen profesyonel bir şekilde uzman kadromuzla satışa d-evam etmekte olan mağazamızda hizmet vermektedir. Gıda hizmetleri veren; restoran, lokanta, otel, kafeterya, fast food, market, büfe, pastaneler, fabrikalar, hastaneler, askeri birlikler gibi işletmelerin mutfaklarına, projelendirme, montaj ve sonrası teknik servis destekli olarak firmamız bir çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Vakum MakineleriGıda vakumlama makineleri - Ayaklı tip ve Set üstü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünlerimiz Komple Çelikten Üretilmiştir (304 Kalite Paslanmaz Çelik) Avrupa Standartlarında dizayn edilmiş olup sağlam yapıda imal edlimiştir. Elekromekanik kontrol paneli sayesinde vakumlama süresini ve yapışrma süresini basit bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Makina Kapagını kapattıgınızda otomatik olarak çalışmaya başlar ve sırası ile iç havanın boşaltılmasını yapıştırma ve havanın alınma işlemlerini uygular. Bu sayede paketlenmiş ürünler paslanmaz erime rutubet koku gibi zararlı dış etkenlerden korunmuş olur ve ürününüzün raf ömrünü uzartır. Hijyenik koşullara uygun üretilmiştir Küçük mutfak tiplerine odaklanılarak yer kaplamayan dizaynda üretilmiştir Tüm vakumlama sürecini (vakumlama, yapıştırma, baskı, soğutma ve boşaltma) otomatik olarak yapar.Paketlenen ürünler oksidasyon, akma, sızdırma, böceklenme gibi durumlara karşı korunmuş olur ve böylelikle daha uzun süre taze kalır. Peynir vakum makinası , şarküteri vakum makinası, et vakum makinası

Kase Tabak kapatma MakineleriManuel Kase Tabak kapatma Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kuru Bakliyat, çorba, sandivic ekmek , Katı ve Sıvı Ürünler paketlenmesi için kullanılan makine türüdür. Farklı göz seçenekleri bulunmaktadır. Saatte 500 tabak kapatma kapasitesi. Bu süre içine tabak yerleştirme filmi tabağın üstüne çekme ve sıcak basma süreleri dahildir.

Köfte KalıplarıKöfte Kalıpları- Değişik ölçülerde
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Halk arasında Köfte Aparatı, Köfte Presi, Köfte Şekillendirici olarak bilinen Köfte Kalıplarımız ile köfte yapmak artık çok kolay. 7 Çeşit olarak üretmiş olduğumuz Köfte Kalıplarımız arasından istediğiniz gramajda köfteleri kolayca zahmetsizce ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kasapların, Restoranların çok sık kullandığı Köfte Kalıplarımızı evlerinizde de kolayca kullanabilir kullanım sonrası kolayca temizleyebilirsiniz. Köfte Kalıplarımızı Çocuk Köfte Kalıbı 15-25 Gram, Akse Köfte Kalıbı 20-30 Gram, Kasap Köfte Kalıbı 30-40 Gram, Sivas Köfte Kalıbı 45-55 Gram, Hamburger Köfte Kalıbı 60-90 Gram, Hamburger Köfte Kalıbı 100-130 Gram, Hamburger Köfte Kalıbı 140-200 Gram olarak adlandırdık ve farklı gramajlar olarak ürettik.

Hamur MikseriHamur Mikserleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hız Kontrollü Uygun Kapasitelerde Planet Mikser Profesyonel Kulanıma Uygun Emniyet Kafesli 15 Kg ya Kadar Hamur yoğurma Özelliğne Sahiptir. Gıdaya Temas Eden Kısımları Paslanmazdır. Modüler Sistem İle Temizliği Kolaydır. Yerli Üretim

Hamur açma makineleriHamur açma makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

30 Cm ve 40 Cm Ölçerine sahip , Lahmacun, pizza, lavaş ve diğer hamur açma uygulamaların da kullanılmaktadır. Merdane incelik ve kalınlık ayarları yapılabilmekte, bu sayede hamurun istenilen çapta açılması sağlanabilmektedir. Hızlı ve kolay kullanım özelliği sayesinde minimum 3, maksimum 5 saniyede hamur açma işlemi yapılabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKSE ENDÜSTRİYEL
  • MAKPACK