• 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

Milano'da HOSTECH by TUSİD rüzgarı esti

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan HOSTECH by TUSİD 2020’nin yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmaları Milano’da yapıldı. Milano’da düzenlenen Host Milano döneminde HOSTECH by TUSİD rüzgarları esti!  Aynı zamanda fuar esnasında ziyaretçi ile katılımcılara broşür ve davetiye dağıtıldı.

CNR Holding’in yurt dışı pazarlama ve satış ekibi tarafından yürütülen HOSTECH by TUSİD tanıtım çalışmaları, Host Milano’da yer alan çok sayıda katılımcı firma ve dernekler üzerinden de yapıldı. Ayrıca HOSTECH by TUSİD reklamları ile giydirilen tramvaylar Milano’nun en işlek caddelerinde seferler düzenledi.

Katılımcıları için eşsiz ticari fırsatlar sunan HOSTECH by TUSİD’in yurt dışı tanıtım faaliyetleri CNR Holding’in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente aracılığı ile de yapılıyor.


Siz de, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın önde gelen seyahat ve turizm ülkelerinin endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve fırın makina ekipmanları, mobilya ve dekorasyan ihtiyaçlarını karşılayan HOSTECH by TUSİD’de yer alarak yeni iş bağlantıları kurmak, ticaret ve ihracat kapasitenizi artırmak için bizimle iletişime geçin.