• 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

Dört kıtadan alım heyeti HOSTECH by TUSİD'de!

HOSTECH by TUSİD'i; başta ülkemiz olmak üzere Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Hindistan, İsrail, Polonya, İran, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan'ın aralarında bulunduğu 60 ülkeden 80 bin profesyonel ziyaret etmesi bekleniyor.
 
HOSTECH by TUSİD'de organize edilen Alım Heyeti Programı sayesinde yerli ve yabancı ziyaretçiler katılımcılarla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecek, yeni alım, iş geliştirme ve ortaklık fırsatlarını yakalama şansı bulacak.
 
Satın alma müdürlerinden genel müdürlere, pazarlama ve üretim müdürlerinden üst düzey yöneticilere kadar birçok alıcı fuarı ziyaret edecek.
 
 
Yeni ürünleri keşfetmek isteyen işletme sahipleri için eşsiz bir ticari platforma dönüşücek HOSTECH by TUSİD, sektör profesyonelleri ile iletişim kurma ve iş ağını genişletmek isteyen herkesin ilgisini çekecek.
 
Sektörün geleceğini şekillendiren ilham verici fikirleri ve en son yenilikleri keşfetmek, yüzlerce öncü marka ile bir araya gelmek için fuarımızı ziyaret edin!
 
ALIM HEYETİ ÜLKE DAĞILIMI: 
 
Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya, Cezayir, Kazakistan, Ürdün, Hollanda, Yunanistan, Türkmenistan, Almanya, Bahreyn, Azerbaycan, İspanya, Sırbistan, Lübnan, Filistin, İngiltere, Kırgızistan, Belçika, Macaristan, Romanya, Tunus, Güney Afrika, Fas, , Hindistan, Ukranya, Katar, Irak, İrlanda, Mısır, Pakistan, Kıbrıs, Rusya, Slovakya, Kuveyt, Bosna Hersek, Fransa, Norveç, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, İran, Özbekistan, Gürcistan, Polonya, Ermenistan, Hırvatistan