• 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

HORECA sektörünün en yeni trendleri CNR Expo'da

Global dünyada hızla gelişen ve teknolojik olarak büyük yenilikleri barındıran sektörün temsilcileri 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de HOSTECH by TUSİD - 23. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda bir araya geliyor.
 
Endüstriyel mutfakta dünya üçüncüsü: Türkiye
 
Dünyanın en önde gelen seyahat ve turizm destinasyonlarından biri Türkiye’nin endüstriyel muftak sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamak, 1 milyar dolarlık ihracat hacmini artırmak isteyen HOSTECH by TUSİD, HoReCa pazarını yeniden tanımlayarak sektöre yenilik getirmeyi amaçlıyor.
 
 
13 milyar TL pazar büyülüğüne sahip endüstriyel mutfak sektörü, bu sene %15 büyüme ile 15 milyar TL pazar büyüklüğüne ulaşmak için çalışıyor.
 
HOSTECH by TUSİD, kurumsal satın almacıların yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlayarak; perdeden halıya, televizyondan klimaya, çaydanlıktan fincana, dekor ürünlerinden duvar kâğıdına, peyzaj ve bahçe mobilyalarından, SPA malzemeleri ve havuz ekipmanlarına kadar pazarın 360 derecelik bir görünümünü sunuyor.
 
Dört kıtadan alım heyetleri
 
HOSTECH by TUSİD’i; başta ülkemiz olmak üzere Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Hindistan, İsrail, Polonya, İran, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan'ın aralarında bulunduğu 60 ülkeden 80 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.