• 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

HOSTECH by TUSİD’in yeni tarihi 8 Eylül 2021

Oluşturduğu ticaret hacmi ve misafir ettiği profesyonel alıcılar ile 118 ülkenin otel, restoran, kafe, pastane, gastronomi ve mutfak ekipmanları taleplerini karşılayan Hostech By Tusid, 8-12 Eylül 2021 tarihleri arasında organize edilecek. Özellikle fuarı ziyaret edecek uluslararası alım heyetleri, profesyonel satın almacılar ile birlikte çok sayıda katılımcı firma tarafından de talep edilen tarih değişikliği, fuarın ticaret hacmine olumlu katkı sağlayacak.  
 
 
Sahip olduğu potansiyeli, üretim yeteneklerini ve yeniliklerini Hostech By Tusid Fuarı’nda sergileyecek olan firmalar için fuarın kısıtlı sayıda kalan yerlerinin satışı ise devam ediyor. HoReCa sektörünün dünyadaki en büyük iki buluşmasından biri olan Hostech By Tusid, Türk endüstriyel mutfak, konaklama, ağırlama ve ikram sektörünün 2021 yılındaki en büyük ticaret platformu olarak ön planda olacak. 
Hostech by Tusid – “23.Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı” CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) iş birliği ile global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.