• 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

HOSTECH by TUSİD HoReCa sektörüne umut oldu

Teknoloji çağında yaşamamıza rağmen bugün hala birçok ülkenin yiyecek ve içecek sektörü eski düzen teçhizat ve yerel cihazlar kullanıyor. Ancak tüm dünyada toplumsal yaşamın doğal sonucu olarak insanların evleri dışında yemek yedikleri, modern mutfak ekipmanlarının kullanıldığı işletmeler, endüstriyel mutfak sektörünün yaygınlaşması ve dünyanın her alanına ulaşması açısından hayati önem taşıyor. Horeca sektörünün en büyük ticaret platformu HOSTECH by TUSİD, tam da bu aşamada devreye giriyor. 
 
 
Başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Uzak ve Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkelerinin mutfaklarına girmeyi ve dünya horeca sektörünün tüm ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedefleyen fuar,  katılımcı firmalarına, uluslararası alıcılar ile hızlı ve kolay bir şekilde iş bağlantıları kurabilece, yeni alım, iş geliştirme ve ortaklık fırsatlarını yakalama şansı tanıyacak. 
 
 HOSTECH by TUSİD süresince gerçekleşecek B2B iş görüşmeleri ticarete dönüşecek, bu ticaret ise sektörün bu yılı, Covid 19 salgını nedeni ile maddi kayıp yaşamadan geçirmesini sağlayacak.