• 23. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı
  • 24-28 Ekim 2018
Kalan Süre

Haberler

HoReCa dünyasının ticari merkezi!

Türk ağırlama ve catering sektörü, 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo'da 23. Uluslararası Otel, Restoran, Cafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nda uzmanlığını sergileyecek.
 
İstanbul Fuarcılık tarafından Atatürk Uluslararası Havalimanı'nın hemen karşısında yer alan CNR Expo Center'da düzenlenen sergi, ağırlama ve catering sektörü profesyonellerinin buluşma noktası olacak.
 
80.000 m2'lik bir alana yayılan HOSTECH by TUSID'in, Orta Doğu, Rusya, BDT ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Körfez Bölgesi, Kuzey Afrika, Balkanlar ve Batı Avrupa'dan 800 katılımcı ve 40.000 profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmesi bekleniyor.
 
Türkiye, 2017 yılında en yüksek turizm geliri elde eden 6. ülke olarak sıralanmış ve bunun sonucunda turizm sektörü yatırımlarında bir önceki yıla göre % 11'lik bir artış gerçekleşmiştir.
 
Hızla büyüyen bu pazara girmek ve Türkiye ile iş ilişkilerinizi artırmak için 23. Uluslararası Otel, Restoran, Cafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nın bir parçası olma fırsatını kaçırmayın.